کتاب های Leopold Kozeluch

Praha Cesky Rozhlas, Praha Cesky Rozhlas,لیست Leopold Kozeluch,کتاب Leopold Kozeluch,منابع Symfonie A dur Symphony in A major,file of Symfonie A dur Symphony in A major

دستور تازۀ ولیعهد سعودی دربارۀ ارتباط بارش باران با فساد حاکم

محمد بن سلمان ولیعهد سعودی از مفتی های درباری خواست تا در هنگام اقامه نماز باران ارتباط میان کم کردن نزولات آسمانی با زیاد کردن گناهان در عربستان را مردود و غ..

ادامه مطلب

ترامپ اسناد دموکرت‌ها را سیاسی خواند

رئیس جمهوری آمریکا با سیاسی خواندن اسناد ارائه شده است از سوی حزب رقیب در ارتباط با عدم‌شفافیت کاخ‌سفید اعلام کرد که این موارد باید دوباره تنظیم و به ..

ادامه مطلب

کاریکاتور ، یک سال ریاست‌جمهوری ترامپ

دوره ریاست‌جمهوری دونالد ترامپ در حالی امروز (شنبه) یک‌ساله شد که رییس‌جمهوری آمریکا با کارها عجیب خود از وقت تصدی این سمت در ۲۰ ژانویه ۲۰۱۷، معادلات بسیاری ..

ادامه مطلب

محمد بن سلمان به زودی به ترکیه سفر می‌کند / ییلدیریم

به گزارش ایسنا، به نقل از سایت ارم نیوز، بنعالی ییلدیریم، نخست وزیر ترکیه روز چهارشنبه با محمد بن سلمان، ولیعهد و وزیر دفاع عربستان دیدار کرد و گفت: بن سلمان..

ادامه مطلب

گام به گام به جنگ نزدیکتر می‌شویم , آمریکا راجع به صبر ما دچار اشتباه نشود/ ج

کره شمالی یک بار دیگر به آمریکا هشدار داد احتمال وقوع جنگ هسته ای میان دو کشور به علت سیاست های خصمانه آن کشور و تهدیدهای نظامی و اقتصادی زیاد کردن یافت..

ادامه مطلب

کره‌شمالی از ساخت یک بمب‌ هیدروژنی تازه خبر داد

کره‌شمالی اعلام کرد، سلاح‌ هسته‌ای تازه پیشرفته‌تری ساخته است که «قدرت تخریب بسیار بالایی» دارد.  کره شمالی از ساخت یک بمب هیدروژنی تازه خ..

ادامه مطلب

مجبوریم جواب تحریم‌های آمریکا را بدهیم

سخنگوی وزارت خارجه روسیه با تأکید بر لزوم پاسخگوئی مسکو به تحریم های تازه واشنگتن گفت: روسیه به برنامه های آمریکا جهت تعلیق صدور روادید غیرمهاجرتی ج..

ادامه مطلب

کشف رسوب مواد هسته‌ای ذوب شده است در فوکوشیما

کارشناسان بعد از بررسی تصویرهای به دست آمده از یک ربات زیر آب در منطقه فوکوشیما می‌گویند که رسوب موجود در این آب‌ها احتمالا مواد هسته‌ای ذوب شده است است. ..

ادامه مطلب

رشد اقتصادی عربستان نزدیک به صفر

صندوق بین المللی پول اعلام کرد با توجه به کم کردن درآمدهای نفتی عربستان، رشد اقتصادی این کشور در امسال نزدیک به صفر خواهد بود. رشد اقتصادی عرب..

ادامه مطلب