کتاب های Leopold Kozeluch

Praha Cesky Rozhlas, Praha Cesky Rozhlas,لیست Leopold Kozeluch,کتاب Leopold Kozeluch,منابع Symfonie A dur Symphony in A major,file of Symfonie A dur Symphony in A major

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری زندگی «توپاک» در تئاتر مستند ، خواننده رپ کشته‌شده روی صحنه می‌آید

منیژه محامدی قصد دارد در سال ۹۷ نمایشنامه «توپاک» را بر اساس زندگی خواننده معروف رپ آمریکایی که به قتل رسید، روی صحنه ببرد.

زندگی «توپاک» در تئاتر مستند ، خواننده رپ کشته‌شده روی صحنه می‌آید

خواننده رپ کشته شده است روی صحنه می آید/ زندگی «توپاک» در تئاتر مستند

عبارات مهم : تئاتر

منیژه محامدی قصد دارد در سال ۹۷ نمایشنامه «توپاک» را بر اساس زندگی خواننده معروف رپ آمریکایی که به قتل رسید، روی صحنه ببرد.

منیژه محامدی کارگردان تئاتر راجع به برنامه ریزی خود جهت اجرای اثری تازه در مقام کارگردان به مهر گفت: به همراه ارشام مؤدبیان سال ها پیش شعرهای توپاک خواننده معروف رپ را ترجمه کردیم و بر اساس زندگی او نمایشنامه ای را نوشتیم و مدت ها بود که به دنبال اجرای این اثر نمایشی بودیم.

وی یادآور شد: امسال نمایشنامه «توپاک» مجوز گرفت و قرار شد در پردیس تئاتر شهرزاد آن را روی صحنه ببریم ولی از طرف سالن شرایطی جلوی پای ما گذاشته شد که ترجیح دادم از اجرای این نمایش منصرف شوم. البته در سال ۹۷ این اثر را روی صحنه خواهم برد.

کارگردان نمایش هایی چون «کوری» و «پرواز بر فراز آشیانه فاخته» راجع به مقطع زمانی مدنظر از زندگی توپاک جهت روایت در نمایش «توپاک»، توضیح داد: ما از کودکی تا وقت فوت توپاک را در این نمایش روایت می کنیم. به نوعی این اثر یک تئاتر مستند است و در بخش هایی از تصویرهای توپاک نیز استفاده می کنیم.

محامدی راجع به تعداد بازیگران نمایش «توپاک» اظهار کرد: هنوز به تعداد قطعی بازیگران نرسیده ایم و باید کمی روی این عنوان فکر کنیم.

منیژه محامدی دی سال ۹۵ نمایش «حادثه در ویشی» را در سالن ناظرزاده کرمانی تماشاخانه ایرانشهر به صحنه برد.

عکس کنار خبر از مجتبی عرب زاده است.

زندگی «توپاک» در تئاتر مستند ، خواننده رپ کشته‌شده روی صحنه می‌آید

واژه های کلیدی: تئاتر | زندگی | مستند | نمایش | خواننده | کارگردان | خواننده رپ | نمایشنامه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs