کتاب های Leopold Kozeluch

Praha Cesky Rozhlas, Praha Cesky Rozhlas,لیست Leopold Kozeluch,کتاب Leopold Kozeluch,منابع Symfonie A dur Symphony in A major,file of Symfonie A dur Symphony in A major

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی تکرار ادعاهای خصمانه نتانیاهو علیه کشور عزیزمان ایران در شرکت ملل

نخست وزیر رژیم صهیونیستی با تکرار ادعاهای خصمانه و نخ نمای خود علیه کشورمان در ادعایی عجیب گفت که یرجام راه دستیابی کشور عزیزمان ایران به سلاح هسته‌ای را فراهم

تکرار ادعاهای خصمانه نتانیاهو علیه کشور عزیزمان ایران در شرکت ملل

تکرار ادعاهای خصمانه نتانیاهو علیه کشور عزیزمان ایران در شرکت ملل

عبارات مهم : ایران

نخست وزیر رژیم صهیونیستی با تکرار ادعاهای خصمانه و نخ نمای خود علیه کشورمان در ادعایی عجیب گفت که یرجام راه دستیابی کشور عزیزمان ایران به سلاح هسته ای را فراهم می کند.

به گزارش ایسنا،بنیامین نتانیاهو،نخست وزیر رژیم صهیونیستی در صحبت خود در نشست مجمع عمومی شرکت ملل مدعی شد: دو سال پیش نیز من هشدار دادم که آیا توافق هسته ای نه تنها جلوی دستیابی کشور عزیزمان ایران به سلاح هسته ای را نمی گیرد بلکه این راه را نیز هموار می کند.علتش آن است که محدودیت های اعمال شده است بر برنامه هسته ای کشور عزیزمان ایران تا چند سال آینده برداشته خواهد شد و آن وقت کشور عزیزمان ایران قادر است اورانیوم را در مقیاس صنعتی و جهت ساخت یک زرادخانه هسته ای غنی سازی کند.

به گزارش ایسنا،نتانیاهو پیشتر اعلام کرده است که برنامه خود را جهت خروج از برجام به ترامپ پیشنهاد داده است .

تکرار ادعاهای خصمانه نتانیاهو علیه کشور عزیزمان ایران در شرکت ملل

این در حالی است که جوامع اطلاعاتی رژیم صهیونیستی معتقدند که کشور عزیزمان ایران به برجام پایبند بوده و نباید این توافق لغو شود.

امانوئل ماکرون،رییس جمهور فرانسه نیز در گفت وگو با سی ان ان نسبت به لغو برجام هشدار داد.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی همچنین در ادامه ادعاهای خصمانه خود علیه کشور عزیزمان ایران گفت: ما باید شرکت ملل واقعیت را در مورد کشور عزیزمان ایران هم بگوییم. همانطور که امروز مدیر جمهور ترامپ با آن قدرت در مورد کشور عزیزمان ایران صحبت کرد. من واقعا با او موافق هستم که توافق هسته ای کشور عزیزمان ایران مایه شرمساری هست. کشور عزیزمان ایران هر روز وعده می دهد کشور من را نابود خواهد کرد. چند روز پیش مدیر ستاد نیروهای مسلح این کشور نیز این جمله را تکرار کرد.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی با تکرار ادعاهای خصمانه و نخ نمای خود علیه کشورمان در ادعایی عجیب گفت که یرجام راه دستیابی کشور عزیزمان ایران به سلاح هسته‌ای را فراهم

وی در ادعایی مضحک افزود: کشور عزیزمان ایران در حال کشورگشایی در خاورمیانه است و صنعت موشکی بالستیک خود را توسعه می دهد جهت اینکه قصد دارد دنیا را با خطر روبه رو کند. دو سال پیش من توضیح دادم که آیا توافق هسته ای با کشور عزیزمان ایران نه فقط جلوی دستیابی کشور عزیزمان ایران به بمب هسته ای را نمی گیرد بلکه این راه را هموار می کند چراکه ممنوعیت های اعمال شده است بر برنامه هسته ای کشور عزیزمان ایران دارای تبصره های خاصی است یعنی به عنوان نمونه در چند سال آینده این محدودیت ها به طور خودکار برداشته خواهند شد.

وی مدعی شد: هنگامی که به آن وقت برسیم کشور عزیزمان ایران دوباره می تواند در مقیاس صنعتی اورانیوم را غنی کند و این کشور در آستانه ایجاد یک زرادخانه عظیم هسته ای قرار خواهد داشت.

واژه های کلیدی: ایران | توافق | نتانیاهو | رژیم صهیونیستی | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs