کتاب های Leopold Kozeluch

Praha Cesky Rozhlas, Praha Cesky Rozhlas,لیست Leopold Kozeluch,کتاب Leopold Kozeluch,منابع Symfonie A dur Symphony in A major,file of Symfonie A dur Symphony in A major

گت بلاگز اخبار اجتماعی توصیه‌های انتخاباتی وزیر بهداشت به محمدباقر قالیباف

وزیر بهداشت در کانال تلگرامی خود در مطلبی با عنوان ” دوستانه با محمدباقر قالیباف” نوشت:برادر قالیباف! بار دیگر به میدان سیاست آمده‌اید؛ آن هم با ادبیات و رفتاری

توصیه‌های انتخاباتی وزیر بهداشت به محمدباقر قالیباف

توصیه های انتخاباتی وزیر بهداشت به محمدباقر قالیباف

عبارات مهم : سیاست

وزیر بهداشت در کانال تلگرامی خود در مطلبی با عنوان ” دوستانه با محمدباقر قالیباف” نوشت:برادر قالیباف! بار دیگر به میدان سیاست آمده اید؛ آن هم با ادبیات و رفتاری متفاوت. شیوه ای که در مرام اهل تقوی جایی ندارد و طعم تلخ خسارت های مادی و معنوی چنین رفتاری، نه جهت ۸ سال، که به درازای یک تاریخ بر جانمان نشسته و سرمایه هایی ارزشمند را از کشور و مردم ربوده است!.

به گزارش ایسنا،دکتر قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت در ادامه می نویسد:برادر محترم! شما در برنامه های تبلیغاتی گفته اید: اینکه بعضی از وزرا لیست اموال خود را اعلام نمی کنند، احتمالا به این علت است که از مردم خجالت می کشند.

توصیه‌های انتخاباتی وزیر بهداشت به محمدباقر قالیباف

روز چهارشنبه این هفته در جلسه هیات وزیران از صحت و سقم این ادعا پرسش کردم. گفتند: “چندماه پیش که جناب آقای اژه ای طی مصاحبه ای اعلام کردند دو نفر از اعضای دولت هنوز لیست دارایی های خود را اعلام نکرده اند با ایشان تماس گرفتم. بعد از دو روز مشخص شد که یک نفر کپی یک سند و دیگری شماره حساب فرزندش را اعلام نکرده است که همان وقت به آنها گفتم اقدام کنند.”

برادر عزیز! شما که نیک می دانید، ما صرفا به علت اعتقاد و جهت کمک به نظام و دفع خطر از ملت و کشور وارد این معرکه شده است ایم؛پس چگونه چنین بی محابا به ما تهمت می زنید؟ چگونه در برابر چشمان مردم، رییس جمهور شرعی و قانونی کشور را که بعد از رهبری نماد اقتدار این ملت هست، بی عقل و بی صداقت خطاب می کنید؟ و بسیاری مطالب دیگر که هنوز باورم نمی شود از شما شنیده ام!.

وزیر بهداشت در کانال تلگرامی خود در مطلبی با عنوان ” دوستانه با محمدباقر قالیباف” نوشت:برادر قالیباف! بار دیگر به میدان سیاست آمده‌اید؛ آن هم با ادبیات و رفتاری

چنین رفتاری جهت کسب مقامی دنیوی اگر ذلت در دنیا نباشد (تجربه نشان داده که هست) قطعا ذلت در آخرت خواهد بود.

برادر عزیز! ای کاش لباس سیاست را جایگزین لباس خاکی جبهه نمی کردید؛ من به عنوان یک دوست، هنوز هم آرزو دارم محمدباقر قالیباف، گرد و خاک جبهه را بر غبار فتنه سیاست و قدرت ترجیح دهد و امیدوارم باقی مانده مرام فرزند های جبهه و همسنگران و دوستان شهیدمان چنان در روح و جانتان زنده باشد که لااقل در دومین مناظره با صراحت از بابت چنین سخنانی از ملت بزرگ کشور عزیزمان ایران عذرخواهی کنید و از خادمان ملت حلالیت بطلبید.

والعاقبه للمتقین.

توصیه‌های انتخاباتی وزیر بهداشت به محمدباقر قالیباف

واژه های کلیدی: سیاست | چگونه | بهداشت | قالیباف | محمدباقر قالیباف | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs